OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚCI ŚWIĘTEJ RODZINY- JEZUSA MARYI I JÓZEFA – 29.12.2019r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚCI ŚWIĘTEJ RODZINY- JEZUSA MARYI I JÓZEFA – 29.12.2019r

1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. We wtorek przypada ostatni dzień Starego Roku . Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Dziękczynno – Błagalne na zakończenie roku.

3. W środę przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W pierwszy dzień Nowego Roku modlimy się o pokój na świecie .Mszę św. w dniu Nowego Roku jak w każdą niedzielę.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek , piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. wieczorną.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W sobotę z rana odwiedzimy chorych w domach z Najświętszym Sakramentem z racji pierwszego piątku miesiąca.

7. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na godz. 17.00 na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi

8. Przypomnienie planu wizyty duszpasterskiej – kolędy w tym tygodniu:- w czwartek – 2 stycznia – ul. Orbitalna nr 29 i 31- w piątek – 3 stycznia – ul. Orbitalna nr 43 i 45- w sobotę- 4 stycznia – ul. Orbitalna nr 57 i 59 w niedzielę- 5 stycznia – ul. Orbitalna od nr 33 do 51

9. W Uroczystość Objawienia Pańskiego odbędzie się w naszym mieście Orszak Trzech Króli. Wyjście orszaku z Placu Tysiąclecia nastąpi o godz. 14.00. Zachęcamy aby zabrać ze sobą korony i stroje z ubiegłych lat . Po przybyciu orszaku na Rynek odbędą się Jasełka i wspólne kolędowanie.

10. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Dziś przy wyjściu z kościoła jak to czynimy raz w miesiącu rozdajemy koperty na ten cel.

11. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła . Msza św. w intencji pomagających i ofiarodawców będzie. W sobotę na godz. 9.00 prosimy do pomocy chętne osoby z ul. Polnej.

12. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka ,za ks, biskupa Stefana Regmunta , który za tydzień w niedzielę będzie obchodził 25 -lecie święceń biskupich., za chorych i cierpiących , o powołania kapłańskie i zakonne ; za nasze rodziny, za naszą ojczyznę , za tych którym patronuje św. Rodzina z Nazaretu i za dusze naszych bliskich zmarłych…

Ks. proboszcz