OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA 25.12. 2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA 25.12. 2019r.

  1. Dziś Uroczystość Bożego Narodzenia – Msze św. w dniu dzisiejszym jak, w każdą niedzielę oprócz Mszy św. o godz. 7.00 rano..
    Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia- obchodzimy święto św. Szczepana- pierwszego męczennika za wiarę. Msze św. w dniu jutrzejszym jak w każdą niedzielę. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.
  2. Wizytę duszpasterską – kolędę w naszej parafii rozpoczniemy po Nowym Roku.

Plan kolędy:
-w czwartek – 2 stycznia – ul. Orbitalna nr 29 i 31
-w piątek – 3 stycznia – ul. Orbitalna nr 43 i 45
-w sobotę- 4stycznia – ul. Orbitalna nr 57 i 59
-w niedzielę- 5 stycznia – ul. Orbitalna od nr 33 do 51

Prosimy aby w miarę możliwości na czas kolędy wszyscy domownicy byli obecni .w domu.

Początek kolędy od godz. 15.30 ; w sobotę i niedzielę od godz.14.00

Dzieci i młodzież prosi się aby przygotowały zeszyty od religii.

Jeśli ktoś w czasie kolędy chce złożyć ofiarę na kościół to czyni to w osobnej kopercie z napisem : „Na potrzeby kościoła”.

Szczegółowy plan kolędy wywieszony jest również w gablocie przed kościołem.

3.W niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w świątecznej dekoracji kościoła.

Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas za rozprowadzanie świec na stół wigilijny i przygotowanie paczek dla potrzebujących. Dziękujemy wszystkim, którzy składali dary dla potrzebujących i pełnili dyżury przy sklepach. Wszystkim za wszelkie dobro i życzliwość -serdeczne – Bóg zapłać !

ŻYCZENA ŚWIĄTECZNE
DRODZY PARAFIANIE !

Radosne święta Bożego Narodzenia przypominają nam o wielkiej i niepojętej miłości Boga do człowieka. Bóg w ludzkim ciele przychodzi do każdego z nas. Dzielimy się z wami pokojem i radością płynącą z Betlejemskiego Żłóbka. Niech Boże Dziecię każdemu błogosławi zwłaszcza chorym i cierpiącym; obdarza szczęściem i pokojem w te radosne święta Bożego Narodzenia oraz w całym Nowym 2020 roku.

4.Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka , za naszych pasterzy na czele z księdzem biskupem Tadeuszem, za chorych i cierpiących za nasze rodziny, o dobre przeżycie świąt Bożego Narodzenia, za nasze rodziny, naszą ojczyznę i za dusze naszych bliskich zmarłych.

Zachęcamy aby podejść tu do ołtarza, zobaczyć i pomodlić się przy żłobku i bokiem można wyjść z kościoła.