OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VII NIEDZELĘ WIELKANOCNĄ UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VII NIEDZELĘ WIELKANOCNĄ UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dziś Nabożeństwo Majowe o godz. 18.00. W dni powszednie majowe po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie.

2. W dniu dzisiejszym na Mszach św. o godz. 9.00 i o godz. 11.00 dzieci z naszej parafii przystąpią / ły / do Pierwszej Komunii Świętej. Od poniedziałku do piątku w tzw. ,, Białym Tygodniu ” dzieci w strojach komunijnych przychodzą do kościoła na Mszę św. o godz. 17.00.

3. Za tydzień w niedziele na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy przeżywać Rocznicę Pierwszej Komunii św. W związku z tym próba dla dzieci rocznicowych będzie w czwartek o godz. 16.00 , natomiast spowiedź. będzie w sobotę o godz. 17.00.

4. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie do godz. 17.00. W tym dniu przypada również Dzień Matki. Modlimy się za wszystkie matki te żyjące i te , które odeszły do wieczności. Od piątku trwa Nowenna do Ducha Świętego. Za tydzień będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

5. W dniach 24- 25 czerwca /sobota – niedziela/ planujemy naszą coroczną pielgrzymkę do Częstochowy . Tym razem chcemy jeszcze nawiedzić sanktuarium świętej Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy oraz znajdujący się tam klasztor sióstr Boromeuszek. Udamy się również do Sanktuarium Matki Bożej- Uzdrowienia Chorych w Gidlach. Następnie udamy się na nocleg do Częstochowy . Tam Będzie można wziąć udział w Apelu Jasnogórskim i w prywatnej modlitwie. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii po Mszach świętych.

6. Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła.. Również te składane drogą internetową.

7. Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu Kościoła, za kwiaty .Tym razem w piątek po Mszy św. wieczornej za porządki w kościele będą odpowiedzialni rodzice dzieci, które będą przeżywać Rocznice Pierwszej Komunii św.

8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny . Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

9. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka ; za chorych i cierpiących , za Służbę Zdrowia ; O zdrowie dla ks. biskupa seniora Stefana Regmunta; o pokój na świecie , za dzieci , które przystąpią /ły/do Pierwszej Komunii św., za młodzież ,która przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania ; za nasze rodziny , naszą ojczyznę i za duszę naszych bliskich zmarłych.

-Pod Twoją Obronę… -Święty Michale Archaniele…-Modlitwa do św. JPII