OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XII NIEDZIELĘ W ROKU – 19. 06.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XII NIEDZIELĘ W ROKU – 19. 06.2022 r.

1. Dziś Nabożeństwo Czerwcowe o godz.1800; w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed Mszą .św . zapraszamy na wspólny różaniec.

3. Obecnie trwa Oktawa Bożego Ciała, która kończy się w czwartek. Zapraszamy na Mszę św. Wieczorne , po których odbywa się procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.

4. W tym tygodniu- w piątek 24 czerwca przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Przez cały tydzień przed Mszą św. wieczorną zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania zespowiedzi św. Na zakończenie roku szkolnego.
– W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła młodzież z kl. VIII , która kończy szkołę podstawową. Po Mszy św. będzie rozdanie zaświadczeń o ukończeniu katechizacji
– Natomiast pozostałą młodzież i dzieci zapraszamy na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego w piątek na godz. 18.00. Zapraszamy na tą Mszę również wszystkich nauczycieli , katechetów i wychowawców.
W piątek od godz.15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.
– W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa .

5. W dniu 2 lipca wyruszy Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników z Otynia na Jasną Górę. Istnieje możliwość duchowego uczestnictwa w takiej pielgrzymce. Natomiast w dniach od 2 – 12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę Bliższe informacje na temat tych pielgrzymek w gablocie przed kościołem.

6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła.. Również te składane drogą internetową.

7. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła za kwiaty ; w sobotę na godz. 8.prosimy chętne osoby z ul . Herkulesa od nr 1 -7.

8. Do nabycia kolejny nr. Tygodnika Niedziela ; Gość Niedzielny , oraz Mały Gość Niedzielny Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

9. Dziś Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, oraz na dożywianie dzieci w szkołach. Za ofiary Bóg zapłać.

10. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka , w intencji naszego Księdza biskupa Tadeusza ; za chorych i cierpiących , za Służbę Zdrowia ;za nasze rodziny , o powołania kapłańskie i zakonne ; o pokój na świecie , o ustanie wojny na Ukrainie ; za naszą ojczyznę ; za naszą parafię; za dzieci i młodzież , która kończy rok szkolny i katechetyczny i za dusze naszych bliskich zmarłych.


– Pod Twoją Obronę. – Święty Michale Archanieleks. proboszcz