OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ W ROKU 26. 06. 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ W ROKU 26. 06. 2022

1. Dziś po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. Dziś Nabożeństwo Czerwcowe o godz.1800, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed Mszą św. zapraszamy na wspólny różaniec.

4. W środę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00 i o godz. 18.00.

5. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

6. W dniach od 2-12 lipca odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka rolników z Otynia do Częstochowy a w dniach od 2 – 12 sierpnia odbędzie się pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30. W sobotę z rana odwiedziny chorych w domach. O godz. 17.00 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi a o godz. . 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.

8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową Dziś przy wyjściu z kościoła jak to czynimy raz w miesiącu rozdajemy koperty na ten cel.

9. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła ; za kwiaty. W sobotę na godz. 900 prosimy chętne osoby z ul. Herkulesa 20 -30.

9a. W przyszłą niedziele po Mszach św. będzie rozprowadzany nowy tomik poezji religijnej autorstwa siostry Mirony Bochenek pt. „Woń wdzięczności”. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na ukończenie budowy domu dla niepełnosprawny chłopców w Skoczowie, który prowadzą Siostry Służebniczki. Zachęcamy do nabycia u siostry tej ciekawej pozycji książkowej.

10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

11. Modlimy się w intencjach Ojca św. Franciszka , w intencji naszego Księdza biskupa Tadeusza; za chorych i cierpiących , za Służbę Zdrowia ;za nasze rodziny, o powołania kapłańskie i zakonne; o pokój na świecie, o ustanie wojny na Ukrainie ; za naszą ojczyznę ; za naszą parafię; za dzieci i młodzież , która rozpoczęła czas letniego wypoczynku; i za dusze naszych bliskich zmarłych.


– Pod Twoją Obronę – Święty Michale Archanieleks. proboszcz