OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIX NIEDZIELĘ W ROKU – 07. 08. 2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIX NIEDZIELĘ W ROKU – 07. 08. 2022r.

1. Za tydzień w niedzielę -14 sierpnia będziemy przeżywać w naszej parafii Uroczystość Odpustową ku czci Św. Maksymiliana M. Kolbe.- Centralna Msza św. odpustowa z procesja wokół kościoła będzie o godz. 12.30. Szczególnie zachęcamy do udziału w tej Mszy św.- prosimy panie o przystrojenie sztandarów i figurek na procesję.- zapraszamy poczty sztandarowe- dzieci które nie pojechały na wakacje zapraszamy do sypania kwiatków na procesję.- Obecnie trwa Nowenna do Św. .Maksymiliana przed odpustem

Jeszcze raz gorąco zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystościach odpustowych ku czci św. Maksymiliana. W tym dniu w sposób szczególny chcemy dziękować i prosić Pana Boga przez wstawiennictwo naszego świętego patrona. W tym dniu można również uzyskać Odpust który można ofiarować za dusze naszych bliskich zmarłych.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pół godziny przed nowenną zapraszamy na wspólny różaniec.

3. Przypominamy ,że trwa miesiąc trzeźwości, dlatego można zapisywać się do Parafialnej Księgi Trzeźwości, która jest wystawiona w przedsionku kościoła

4. W najbliższą sobotę o godz. 12.00 w Zielonogórskiej Konkatedrze będziemy przeżywać Święcenia Biskupie ks. dr Adriana Puta. Będzie On nowym biskupem pomocniczym dla naszej diecezji. Modlimy się w Jego Intencji zawierzając Go opiece Bożej.

5. W poniedziałek 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. będziemy przeżywać Uroczystości Dożynkowe w naszym sanktuarium w Rokitnie.

6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Również te składane drogą internetową.

7. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W sobotę na godz. 8.00 prosimy do pomocy chętne osoby z ul. Cybisa i Wybickiego.

8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr. Tygodnika Niedziela oraz Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

9. W przedsionku kościoła jest wystawiony kosz do którego można składać przybory szkolne i dar materialny dla dzieci z potrzebujących rodzin.

10. Modlimy się w intencjach ojca św .Franciszka ; w intencji ks. Adriana Puta , którego święcenia biskupie będziemy przeżywać w najbliższą sobotę; za chorych i cierpiących; za Służbę Zdrowia; o dobre przeżycie Uroczystości Odpustowych ku czci naszego świętego patrona; za naszą ojczyznę; za wszystkich przebywających na wakacjach ;za dusze naszych bliskich zmarłych.

– odmawiamy nowennę do św. Maksymiliana.- Pod Twoją Obronę.- Święty Michale Archaniele.
ks. proboszcz