OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 20 .09. 2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 20 .09. 2020r.

1. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca a o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci kl III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego połączona z adoracją Najświętszego.

4. Za tydzień w niedzielę na Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 dzieci kl. IV naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.

5. Próba dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 12 będzie we wtorek o godz.16.00.

6. Dzieci ze szkoły nr. 6 będą miały próbę w czwartek o godz. 16.00. Obecność wszystkich obowiązkowa.

7 W sobotę od godz. 8.00 będzie spowiedź św. dla dzieci i rodziców przed Pierwszą Komunią Świętą.

8 Tak jak ogłaszaliśmy w dniach od 10 do 18 października będziemy przeżywać w naszej parafii Jubileuszowe Misje Święte. Modlimy się o dobre przygotowanie i przeżycie Misji Świętych. Dziś przy wyjściu z kościoła są rozdawane foldery z planem Misji św. oraz z innymi informacjami. Prosimy aby w każdej rodzinie był taki folder. Można też przekazać taki folder sąsiadom lub komuś z rodziny. Misje w parafii to szczególny czas łaski ,obyśmy dobrze wykorzystali ten czas.

9 Bóg zapłać, za ofiary na potrzeby naszego kościoła . Również te składane drogą internetową.

10. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła, za kwiaty. W tym tygodniu odpowiedzialni za porządki w kościele będą rodzice dzieci komunijnych.

11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejny nr Tygodnika Niedziela, Gość Niedzielny. Mały Gość Niedzielny oraz Promyczek Dobra dla dzieci. Zachęcamy do nabywania i czytania prasykatolickiej .

12 W dniu dzisiejszym po Mszach św. są zbierane ofiary do puszek na KUL oraz inne uczelnie katolickie w naszej diecezji. Za ofiary BógZapłać!

13.Modlimy się w intencjach ojca św. Franciszka ; za ludzi chorych i cierpiących, za Służbę Zdrowia , za nasze rodziny ; naszą ojczyznę , naszą parafię , która przeżywa 25 – lecie swego istnienia o powołania kapłańskie i zakonne , w intencji Misji Świętych , które będziemy przeżywać w naszej parafii w dniach od 10 do 18 października. , i za dusze naszych bliskich zmarłych.


– Pod Twoją Obronę….- Święty Michale Archaniele…..- Modlitwa na czas epidemii..